tr en

KURUMSAL

  1. Anasayfa
  2. Kurumsal

VİZYONUMUZ,

Sektörümüzde, yılların getirdiği tecrübe ve ayrıcalığımızı en uygun şekilde kullanarak, kusursuz ve tam zamanında hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup, güvenli iş sürekliliği sağlamak ve Ülke ihracatına katkıda bulunmaktır…

Sosyal ve kültürel değerlerine bağlı, çözüm odaklı, rekabetçi, öncü, güçlü ve saygın bir şirketi olmak….

MİSYONUMUZ,

Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü bağlar kurmak. Farklı iş modelleri geliştirerek beklentileri aşarken iş süreçlerimizde mükemmellik kültürünü oluşturmak. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin değerlerine itibar etmek. Evrensel değerlere bağlı, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek…

DEĞERLERİMİZ,

Müşteri Önceliğimizdir. Tüm faaliyetlerimizde önceliğimiz müşterilerimiz ve müşteri memnuniyetidir. Müşterilerle ilişkilerimizde kazan-kazan ilkesini benimseriz. Müşterilerimizin isteklerine öncelik veririz.

Kaliteye Önem veririz. Müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesi ile sunmaya önem veririz. Üretimden satış aşamasına kadar sürekli olarak kalitemizin yükselmesi için çalışırız. Müşteri beklentilerinden daha kaliteli ürünü daha uygun fiyata sunmanın yollarını ararız.

Değişime Önem Veririz. Yeni ve farklı fikirleri kucaklarken değişime öncelik ederiz…

Takım çalışmasına önem veririz. Bireysel farklılıklara saygı gösterir, aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışırız. Birbirimize danışır, birlikte öğrenir ve birlikte gelişiriz. Başarıyı ve başarısızlığı paylaşırız. Çalışanlarımızın önerilerini değerlendiririz.

Sosyal ve Kültürel değerlere önem veririz. Toplumun sosyal ve kültürel değer yargılarına önem verir, saygı gösteririz.

Çözüm odaklıyızdır. Karşılaştığımız sorunların çözümü için tüm imkânlarımızı seferber ederiz.

Kurumsal ilkelerimize önem veririz. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken şirketimiz tarafından belirlenmiş prosedürlere bağlı kalırız.Yenilikçi davranırız. 

Sosyal Sorumluluk Bilinci ile hareket ederiz.

© Copyright 2019. Her hakkı saklıdır.

denizmedia